Back to photo list

قمقمه NOTEBOOK 380ml

قمقمه NOTEBOOK 380ml
The picture above is taken automatically from flickr.com, if there is something related to the picture please visit and contact flickr.com
قمقمه NOTEBOOK 380ml
با خرید قمقمه NOTEBOOK 380ml از کمپ کالا مشتری دائم ما خواهید شد.کمپ کالا فروشگاهی مطممئن برای خرید انواع قمقمه های کوهنوردی و کتابی و ... .


همه دوستداران طبیعت و علاقه مندان به کوهنوردی و سفر برای انجام فعالیت‌های ورزشی نیاز به نوشیدن آب دارند که برای حمل آب از قمقمه یا فلاسک استفاده می‌کنند.

قمقمه کتابی یکی از بهترین گزینه ها برای این امر است چون ورزشکاران و کوهنوردان به وسیله ای نیاز دارند . تا دمای آب را برای مدتی حفظ کند . البته این قمقمه با توجه به حجمی که دارد . برای زمان های کوتاه که نیاز به همراه داشتن آب دارید مناسب تراست . همچنین افرادی که اهل سفر و رفتن به پیک نیک هستند هم می‌توانند از فلاسک‌هایی با اندازه بزرگ‌تر استفاده کنند . هر فردی قمقمه مناسب با فعالیت خود را انتخاب می‌کند .

قمقمه NOTEBOOK با توجه ظرفیت ۰٫۳۸ لیتری که دارد می‌تواند برای یک تمرین ورزشی بسیار مناسب باشد. برای تولید این قمقمه، از پلاستیک باکیفیتی استفاده‌شده که تغییری در طعم نوشیدنی‌های داخل خود ایجاد نمی‌کند. این پلاستیک همچنین فاقد ماده مضر «BPA» بوده تا شما بتوانید با خیالی راحت از قمقمه استفاده کنید.

طراحی قمقمه کتابی بر اساس کتاب می باشد . این قمقمه فضای بسیار کمی را در کوله پشتی یاکیف به خود اختصاص می دهد . این قمقمه 380 میلی لیتر ظرفیت دارد . قابل استفاده در ماکرو ماشین ظرف شویی و فریزر است .

Drinkware Type: Water Bottles
Bottle Mouth: round and smooth
Feature: Eco-Friendly
Water Bottle Type: Plastic Water Bottle/Space Cup
Outdoor Activity: Tour
Water Flowing Method: Direct Drinking
Shape: With Lid
Style: Sport
Material: Plastic
Thermal Insulation Performance: None
Certification: CIQ
Plastic Type: PP
Anti-corrosion Coating: Not Equipped
Boiling Water: Not Applicable
Supply Type: In-Stock Items
Applicable People: Adults
Model Number: 2520
color: green,black,blue,purple,gray
shape: flat


قمقمه ای که در تصویر مشاهده میکنید از جنس شیشه مات ساخته شده است. این قمقمه شخصی در مدل کتابی طراحی و به بازار عرضه شده است و مناسب برای به همراه داشتن انواع نوشیدنی ها در محیط های مختلف می باشد. طراحی این قمقمه شیشه ای به گونه ای است که شما میتوانید به راحتی آن را در جیب کت، شلوار، درون کیف و … همیشه و همه جا به همراه داشته باشید. دیگر ویژگی این محصول حلقه تعبیه شده بر روی بدنه آن است که در کنار کمک به سهولت در درست گرفتن بطری، میتوانید از آن برای آویز کردن قمقمه به آبچکان نیز استفاده نمائید.

goo.gl/HIIjoC

فروشگاه کمپ کالا فروش لوازم کوهنوردی و شکاری و کمپینگ به صورت عمده و خرده
برای خرید عمده یا همکاری جهت فروش با مدیر فروش تماس بگیرید :رضا طهماسبی ۰۹۱۴۵۷۱۴۶۹۷ camp-kala.ir/product/%d9%82%d9%85%d9%82%d9%85%d9%87-noteb...
Date: 2018-05-10 11:04:57
Visit : Indonesia-Product.com

Comments

No comment found!

Members of Indonesia-Product.com | Partnered with Indonesia-Export.com
Powered by IndonesiaCommerce.com | Promoted by IndonesiaWebPromotion.com


Visit Archipelago Country, A Tropical Paradise In The World : EastJava.com and Indonesia-Tourism.com